SERVIS uPS

Nabízíme tyto specializované služby v oblasti systémů náhradního napájení.

 • Servis záložních zdrojů UPS

  Provádí kompletní servisní služby v oblasti záložních zdrojů. Provedeme diagnostiku poruchy UPS, navrhneme postup opravy a provedeme opravu zařízení. V případě neopravitelnosti UPS zajistíme a nainstalujeme novou UPS. Po dobu opravy Vaší UPS můžeme zapůjčit náhradní napájecí zdroj.   

  Servisujeme systémy UPS všech výkonů a různých výrobců:
  AdPoS, AEG, APC, Aros, EFFEKTA, Elteco, Elen, Enel, GE, Makelsan, Meta Sysytem, Schrack, Schneider Electric, Smachtl, Socomec, Riello a další.

  online UPS ve výkonech od 700VA do 1MVA, line-interactive UPS ve výkonech od 300VA do 3000VA a off-line UPS
 • Servis motorových agregátů DA

  Realizujeme pravidelné profylaktické kontroly motorových agregátu včetně zajištění výměny provozních kapalin a filtrů. Pošlete nám poptávku pomocí poptávkového formuláře nebo nám napište poptávku do emailu.
 • Pravidelné roční profylaktické kontroly záložních systémů UPS

  Provádíme pravidelné profylaktické kontroly u záložních systémů UPS.  Na UPS kontrolujeme stav, funkčnost, parametry a alarmy, měříme a zjišťujeme aktuální stav u jednotlivých akumulátorů, provedeme funkční zkoušky záložního zdroje při chodu se zálohovanou zátěží. Naše zjištění zpracujeme do výsledného protokolu.
 • Servisní smlouvy

  Zajišťujeme smluvní servis dle uzavřené servisní smlouvy. Nejčastěji se servisní smlouvy uzavírají v režimu 8hod/5 pracovních dní nebo 24hod/365 dní. Každá servisní smlouva je přizpůsobena inviduálním potřebám zákazníka. 
 • Výměna akumulátorů v UPS

  Provádíme výměny všech typů akumulátorů pro záložní zdroje včetně externích systémů (akumulátory do velikosti až 200Ah). 
 • Výměna startovacích akumulátorů v DA

  Pro motorové agregáty zajistíme dodání a montáž startovacích akumulátorů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.