Řešení, aplikace, inženýring se systémy UPS

Zajistíme dodávky a servis UPS, vyřešení problému s výpadky napájení v elektrické síti, projekční činnost a konzultace.

O NÁS

Naše společnost byla založena v roce 2018, přičemž naše služby zajišťují pracovníci s dlouholetou praxí v oblasti systémů náhradního napájejí (UPS) více než 15 let. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost.

Hlavním cílém je vysoká profesionální úroveň poskytování služeb, dodávek a servisu v oblasti systémů náhradního napájení k plné spokojenosti zákazníka, kterému se vždy snažíme vyjít vstříc v jeho specifických požadavcích.

Realizace každé zakázky vychází z důkladné přípravy, přesně dle zadání a specifických požadavků našich klientů a respektu společně určených pravidel. Naše služby a zboží (dodávky UPS, motorové agregáty, instalační prvky, akumulátory, atd.) jsou vždy nejvyšší kvality za nejlepší cenu.

Našimi hlavními kredity jsou profesionalita, časová flexibilita a spolehlivost našich poskytovaných služeb.

Komunikujeme také v anglickém jazyce.

Díky zkušenému, sehranému a vyškolenému týmu z našich uskutečněných instalací systémů náhradního napájení, prokazujeme, že řešení, aplikace a inženýring UPS lze realizovat s námi bez komplikací k plné spokojenosti zákazníka. To znamená rychle, účinně, prostřednictvím SMART řešení. Přitom vždy pracujeme stoprocentně profesionálně.


Níže zobrazené fotografie dokumentují naše provedené instalace dodávek a servisních prací.

Kontaktujte nás

KONTAKTUJTE NÁS: +420 604 125 184

e-mail: info@systemyups.cz

Aktuality

  • Nové oficiální webové stránky

    5. 5. 2020

    Vítáme Vás na našich nových oficiálních stránkách. Na našich stránkách naleznete veškeré informace o nás, naší kvalifikaci, poskytovaných službách a kontaktních údajů

  • Pracovní pozice

    5. 5. 2020

    V současné době nehledáme nového kolegu do našeho týmu.

Archív