Servis UPS

Provádíme kompletní servisní služby v oblasti záložních zdrojů. Provedeme diagnostiku poruchy UPS, navrhneme postup opravy a provedeme opravu zařízení. V případě neopravitelnosti UPS zajistíme a nainstalujeme novou UPS. Po dobu opravy Vaší UPS můžeme zapůjčit náhradní napájecí zdroj.   

Servisujeme systémy UPS všech výkonů a různých výrobců:
AdPoS, AEG, APC, Aros, EFFEKTA, Elteco, Elen, Enel, GE, Makelsan, Meta Sysytem, Schrack, Schneider Electric, Smachtl, Socomec, Riello a další.

Online UPS ve výkonech od 700VA do 1MVA, line-interactive UPS ve výkonech od 300VA do 3000VA a off-line UPS.

Pravidelné roční profylaktické kontroly záložních systémů UPS

Provádíme pravidelné profylaktické kontroly u záložních systémů UPS.  Na UPS kontrolujeme stav, funkčnost, parametry a alarmy, měříme a zjišťujeme aktuální stav u jednotlivých akumulátorů, provedeme funkční zkoušky záložního zdroje při chodu se zálohovanou zátěží. Naše zjištění zpracujeme do výsledného protokolu.

Servisní smlouvy

Zajišťujeme smluvní servis dle uzavřené servisní smlouvy. Nejčastěji se servisní smlouvy uzavírají v režimu 8hod/5 pracovních dní nebo 24hod/365 dní. Každá servisní smlouva je přizpůsobena individuálním potřebám zákazníka. 

Výměna akumulátorů v UPS

Provádíme výměny všech typů akumulátorů pro záložní zdroje včetně externích systémů (akumulátory do velikosti až 200Ah). 

Diagnostika poruchy UPS

Provádíme diagnostiku poruch UPS.

Opravy UPS

Provádíme opravy zařízení UPS.