O nás

Naše společnost byla založena v roce 2018, přičemž naše služby zajišťují pracovníci s dlouholetou praxí v oblasti systémů náhradního napájení (UPS) více než 15 let. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost.

Co je naším cílem

Hlavním cílem je vysoká profesionální úroveň poskytování služeb, dodávek a servisu v oblasti systémů náhradního napájení k plné spokojenosti zákazníka, kterému se vždy snažíme vyjít vstříc v jeho specifických požadavcích.

Realizace každé zakázky vychází z důkladné přípravy, přesně dle zadání a specifických požadavků našich klientů a respektu společně určených pravidel. Naše služby a zboží (dodávky UPS, motorové agregáty, instalační prvky, akumulátory, atd.) jsou vždy nejvyšší kvality za nejlepší cenu.

Proč se obrátit na nás

Našimi hlavními kredity jsou profesionalita, časová flexibilita a spolehlivost našich poskytovaných služeb.

Komunikujeme také v anglickém jazyce.

Náš tým

Díky zkušenému, sehranému a vyškolenému týmu z našich uskutečněných instalací systémů náhradního napájení, prokazujeme, že řešení, aplikace a inženýring UPS lze realizovat s námi bez komplikací k plné spokojenosti zákazníka. To znamená rychle, účinně, prostřednictvím SMART řešení. Přitom vždy pracujeme stoprocentně profesionálně.